fbpx

Ostukorv

  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Clochee

Väärtused.  

Me ei otsi otseteid. Loodustoodetega kaubamärki üles ehitades ei rahuldu me poolikute lahendustega.

Me oleme võtnud vastutuse toodete loomise ja pakendamise eest. Meie töökeskkond ja tootmisprotsess on meile sama tähtis kui lõpptulemus. Hoolitseme selle eest, et meie pakendid pärineksid taaskasutatud materjalidest või need oleksid taaskasutatavad.

Meie jaoks „vähem on rohkem“, mistõttu pakendame oma tooteid säästlikult.

 

Mis meid inspireerib?

Meie eesmärk on luua kõige täiuslikum kosmeetika – täielikult looduslik, ohutu ja tervislik. Clochee kasutab taimede ja mineraalide looduslikku jõudu, püsides keskkonnaga harmoonias.

 

Naerata!

Clochee on tervislike eluviiside projekt kehale ja hingele. Meie kosmeetikas peituv looduslik ilu paneb Sind ennast hoolitsetud ja tervena tundma.

Loodus annab killukese iseendast, meie anname selle edasi. Clochee tooteid kasutades koged nende taastavat ja hoolivat puudutust. Peeglisse vaadates naeratad ja tekitad positiivse energia aura. Avastad endas uinuva ilu ja hakkad seda välja kiirgama.

Meie eesmärk on Sinu naeratus ja optimism.

 

#LITTLESTEPSCOUNT

Clochee kosmeetikat kasutades, aitad kaasa elukvaliteedi parandamisele Maal. Üheskoos saame keskkonda aidata isegi pisikeste tegudega.

 

Brändist

Looduslikud komponendid.

Kogu kosmeetikasarja luues on lähtutud loodusliku ja orgaanilise kosmeetika rahvusvaheliste organisatsioonide standarditest.

Kosmeetika tooraine pärineb parimatest mahekultuuridest.

 

Ökoloogiliselt puhas ja vägivallavaba.

Clochee kosmeetika järgib globaalset ökoloogilisuse ja vägivallavaba trendi – mitte kahjustada looduskeskkonda ja loomi.

#CRUELTYFREE

 

Vegan kosmeetika.

Kosmeetika jälgib vegan sihtgrupi põhimõtteid. Tooted luuakse ainult taimsetest koostisosadest.

#VEGANFRIENDLY

 

Taimsed koostisosad.

Püüame toorainet valida Clochee kaubamärgi päritoluriigist. Selle tõttu sisaldavad tooted õuna tüvirakke, ploomi- või peediekstrakti, vaarika seemneid.

Lisella

Meie missiooniks on tuua eesti naisteni kvaliteetne looduslik ja orgaaniline kosmeetika, mis aitaks püsida noore ning ilusana.

Lisella poolt pakutava valiku leiad lavandais.ee, clochee.ee ja wibo.ee.

Aitäh, et oled meiega!

Sinu Lisella

Jälgi meid sotsiaalmeedias